středa 17. prosince 2014

Vsaďte na kvalitu – varné desky od ETD

Vsaďte na kvalitu – varné desky od ETD

Varná deska je jednou z nejdůležitějších věcí v celé kuchyni, proto není radno podcenit její výběr. Dnešní trh nabízí poměrně širokou škálu typů a druhů varných desek, přičemž každý nabízí jiné funkce a vlastnosti. Můžeme se setkat jak s klasickými plynovými, tak i s moderními typy elektrických varných desek, které se mohou pyšnit těmi nejmodernějšími funkcemi.

Výběr varné desky je ale zcela individuální záležitost, protože každý ocení a upřednostní jiné vlastnosti a funkce.

Indukční varné desky

Tento moderní typ varných desek pracuje na principu elektromagnetické indukce, která při kontaktu s kovovým hrncem ohřeje pouze nádobu. Mezi velké výhody těchto desek patří velmi nízká spotřeba a vysoká rychlost a efektivita ohřevu. Oceníte také širokou škálu pokročilých funkcí a snadnou údržbu.
Indukční varné desky jsou také bezpečnější. Povrch totiž zahřívá pouze kovy, tudíž už se nemusíte bát, že se spálíte o plotýnku.

Náš e-shop vám nabízí širokou nabídku jak základních typů, tak i pokročilých modelů indukčních desek.
Milion spokojených zákazníků je zárukou kvality produktů osvědčených značek jako jsou Whirlpool, Brandt, Miele, Siemens, Beko, Bosch, Teka, Küppersbusch, Bauknecht, AEG, Electrolux, Mora, Blomberg a další.

Plynové varné deky

Nejrozšířenějším a také zřejmě nejznámějším typem varných desek v českých domácnostech jsou desky plynové, které k ohřevu používají směs plynů. To znamená, že odezva regulace teploty je téměř okamžitá. Plyn se vyznačuje velmi rychlým ohřevem, což většina z nás zná přímo z praxe.
Jednou z výhod plynových varných desek oproti deskám modernějším jsou podstatně nižší pořizovací náklady. Některé modely jsou opatřeny bezpečnostními ventily, které zaručují, že po uhašení plamene nebude dál ucházet plyn – přívod plynu se okamžitě uzavře.

V našem e-shopu můžete vybírat z mnoha typů plynových varných desek zahrnující i desky modernější. Naleznete zde produkty pouze osvědčených a renomovaných značek jako jsou Whirlpool, Bosch, Mora, Brandt, Miele, Siemens, Beko, Teka, Küppersbusch, Bauknecht, AEG, Electrolux, Blomberg a další.


Sklokeramické varné desky

Sklokeramické varné desky fungují podobně jako klasické elektrické desky – při zapnutí se rozehřeje ploténka, která následně ohřívá hrnec či pánev. Tyto desky se dají pořídit levněji, nežli desky indukční, ale modernější sklokeramické desky disponují taktéž množstvím pokročilých funkcí a údržba také není nijak zvlášť náročná. Mezi další výhody patří např. to, že se tyto desky vyznačují rychlým přenosem tepla a vysokou odolností vůči teplotním skokům.

Náš e-shop vám nabízí širokou škálu sklokeramických desek, která obsahuje jak moderní produkty disponující mnoha funkcemi, tak i desky zcela základní. Nabízíme vám produkty renomovaných a osvědčených značek jako jsou Whirlpool, Siemens, Brandt, Miele, Bosch, Beko, Blomberg, Teka, Küppersbusch, AEG, Electrolux, Mora, Bauknecht a další.Žádné komentáře:

Okomentovat